Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 79,4% sub estimat
Contract Sectorial de Furnizare Piese Tramvai
- Număr anunț
- SCN1052713
- Autoritate contractantă
- Oradea Transport Local SA (CUI RO63483)
- Furnizor / câștigător
- SIEMENS MOBILITY S.R.L. (CUI 39090203)
- Cod CPV
- 34631000-9 · Piese pentru locomotive sau material rulant (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 138.753,76 RON
- Valoare atribuită
- 28.641,90 RON 79,4% sub estimat
- Data publicării
- 10.09.2019 09:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1026811
- Termen limită
- 17.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062012
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini piese tramvai Siemens.doc.p7s
- FisaDate_DF1062012.pdf
- Formulare piese tramvai.doc.p7s
- Model de contract piese tramvai.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SIEMENS MOBILITY S.R.L. CUI RO39090203
Valoare atribuită
28.641,90 RON
din 138.753,76 RON estimat
79,4%
Adjudecat la 20,6% din estimat · economie 110.111,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.