Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
,, Realizare racorduri la reteaua de canalizare menajera existenta in Orasul Turceni, Judetul Gorj ,,
- Număr anunț
- SCN1052869
- Autoritate contractantă
- Orasul Turceni (CUI 4813480)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
- Cod CPV
- 45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 867.367,92 RON
- Valoare atribuită
- 865.579,36 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 11.09.2019 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1028455
- Termen limită
- 04.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062251
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini racorduri_signed.pdf
- contract_signed.pdf
- declaratie racorduri_2019090808141600_signed.pdf
- DET01detaliu camin racord-C5_T_4.pdf
- det02,racor camin PE-A1.pdf
- DET03.Detalii racorduri_turceni-Layout1.pdf
- det04-SECT.SAPATURA-Pozare_conducta.pdf
- DETALII RACORD TURCENI.pdf
- expertiza racorduri.pdf
- Finala 2-Model.pdf
- Finala 3-Model.pdf
- Finala 4-Model.pdf
- Finalaaaa-Model2.pdf
- Finala-Model1.pdf
- Finala-Model.pdf
- FisaDate_DF1062251.pdf
- formulare_signed.pdf
- LISTE RACORDURI TURCENI.pdf
- P01_plan incadrare in zonaPNDL_TURCENI-Layout1.pdf
- P02.pdf
- PLAN SITUATIE RETEA EXISTENTA.pdf
- PS01.pdf
- PS02.pdf
- PS03.pdf
- PS04.pdf
- PS05.pdf
- PS06.pdf
- PS07.pdf
- PS08.pdf
- PS09.pdf
- PS10.pdf
- PS11.pdf
- PS12.pdf
- PS13.pdf
- PS14.pdf
- PS15.pdf
- Racorduri 2019 Turceni.pdf
- Tema de proiectare, Caiet de Sarcini.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TEHNOINSTAL SRL CUI RO 13254388
Valoare atribuită
865.579,36 RON
din 867.367,92 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.788,56 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.