Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,4% sub estimat

Echipamente multifunctionale A3 tehnologie laser color cu viteza mare de copiere – printare - scanare

Număr anunț
SCN1052863
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
NS COPIERS SRL (CUI 10891203)
Cod CPV
30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371.020 RON
Valoare atribuită
280.540 RON 24,4% sub estimat
Data publicării
11.09.2019 13:18
Anunț de atribuire
SCNA1026603
Termen limită
23.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062264

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NS COPIERS SRL CUI RO 10891203
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PANCRONEX SA CUI RO 4719476

Valoare atribuită

280.540 RON

din 371.020 RON estimat 24,4%

Adjudecat la 75,6% din estimat · economie 90.480 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.