Atribuită Anunț de participare

Achizitie Buldoexcavator

Număr anunț
SCN1052861
Autoritate contractantă
ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
Furnizor / câștigător
CAPITAL UTIL SRL (CUI 32401779)
Cod CPV
43210000-8 · Utilaje pentru terasamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336.134,45 RON
Valoare atribuită
336.000 RON
Data publicării
11.09.2019 13:08
Anunț de atribuire
SCNA1033159
Termen limită
26.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062221

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAPITAL UTIL SRL CUI RO 32401779

Valoare atribuită

336.000 RON

din 336.134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.