Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,8% sub estimat

Servicii de curatenie la sediile ST Timisoara - Lot 1 judetul Timis, Lot 2 judetul Arad, Lot 3 judetul Caras Severin, Lot 4 judetul Hunedoara

Număr anunț
CN1015076
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
GALANO PREST SRL (CUI 11286197)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.079.000 RON
Valoare atribuită
951.811,76 RON 11,8% sub estimat
Data publicării
11.09.2019 12:56
Anunț de atribuire
CAN1026930
Termen limită
18.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062119

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Adjudecat: 951.811,76 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de curatenie la sediile ST Timisoara - Lot 1 judetul T… GALANO PREST S.R.L. 458.172,08 RON
2 Servicii de curatenie la sediile ST Timisoara - Lot 2 judetul A… GALANO PREST S.R.L. 125.750,40 RON
3 Servicii de curatenie la sediile ST Timisoara - Lot 3 judetul C… GALANO PREST S.R.L. 105.708,08 RON
4 Servicii de curatenie la sediile ST Timisoara - Lot 4 judetul H… GALANO PREST S.R.L. 262.181,20 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GALANO PREST SRL CUI RO 11286197
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1
ORIENT BANAT SRL CUI 36253268
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ECOMID-SERV SRL CUI RO 9921394
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

951.811,76 RON

din 1.079.000 RON estimat 11,8%

Adjudecat la 88,2% din estimat · economie 127.188,24 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.