Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,0% sub estimat
Cocs metalurgic
- Număr anunț
- CN1017135
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Transport Gaze Naturale TRANSGAZ SA (CUI RO13068733)
- Furnizor / câștigător
- PETROCOCS SRL (CUI 29446738)
- Cod CPV
- 09113000-4 · Cocs (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.775.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.107.800 RON 24,0% sub estimat
- Data publicării
- 26.11.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1030630
- Termen limită
- 07.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 228-560706
- Documentație de atribuire
- DF1070584
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru_Cocs metalurgic-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini Cocs metalurgic-semnat.pdf.p7s
- Contract subsecvent de achizitie sectoriala de produse Cocs metalurgic-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1070584.pdf
- Formulare cocs metalurgic-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PETROCOCS SRL CUI RO29446738
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
COTRACO ROM SRL CUI RO 16999264
Valoare atribuită
2.107.800 RON
din 2.775.000 RON estimat
24,0%
Adjudecat la 76,0% din estimat · economie 667.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.