Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,0% sub estimat

„ Scaune (diverse tipuri) ”

Număr anunț
SCN1052841
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI RO13328043)
Furnizor / câștigător
WITZ CHAIR SRL (CUI 28396186)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
15.040 RON 6,0% sub estimat
Data publicării
11.09.2019 11:24
Anunț de atribuire
SCNA1026711
Termen limită
23.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062210

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
WITZ CHAIR SRL CUI RO 28396186
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430

Valoare atribuită

15.040 RON

din 16.000 RON estimat 6,0%

Adjudecat la 94,0% din estimat · economie 960 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.