Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,9% sub estimat

Upgrade licenta antivirus pentru Primaria Municipiului Timisoara

Număr anunț
CN1017164
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
PRINTOPIA SRL (CUI 22658113)
Cod CPV
48761000-0 · Pachete software antivirus (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.000 RON
Valoare atribuită
40.230 RON 1,9% sub estimat
Data publicării
26.11.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1028386
Termen limită
06.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 228-558831
Documentație de atribuire
DF1070683

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113

Valoare atribuită

40.230 RON

din 41.000 RON estimat 1,9%

Adjudecat la 98,1% din estimat · economie 770 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.