Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 32,0% sub estimat

Proiectare refacere instalatie incalzire Grupa Tehnica – Reviza de vagoane Simeria

Număr anunț
CN1017163
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
PRODESTERV SRL (CUI 35081474)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.000 RON
Valoare atribuită
17.000 RON 32,0% sub estimat
Data publicării
22.11.2019 11:21
Anunț de atribuire
CAN1028751
Termen limită
23.12.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1070681

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODESTERV SRL CUI 35081474
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

17.000 RON

din 25.000 RON estimat 32,0%

Adjudecat la 68,0% din estimat · economie 8.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.