Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Servicii de proiectare si inginerie cuprinzand - Proiect Tehnic (PT), Detalii de Executie (DE); documentatii pentru obtinere acorduri, avize si autorizatii aferente obiectivului de investitii, asistență tehnică din partea proiectantului pe toată durata de execuție a lucrărilor la proiectul ”CONSTRUIRE SI DOTARE GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI IMPREJMUIRE TEREN, IN LOCALITATEA CIUMEGHIU”
- Număr anunț
- SCN1052948
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- TERM SRL (CUI 9569400)
- Cod CPV
- 71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.200 RON
- Valoare atribuită
- 33.100 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 12.09.2019 11:13
- Anunț de atribuire
- SCNA1027680
- Termen limită
- 27.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1060102
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERM SRL CUI RO 9569400
Valoare atribuită
33.100 RON
din 33.200 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.