Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,8% sub estimat

Articole de incaltaminte

Număr anunț
SCN1052940
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
ROALMISA INV SRL (CUI 30715430)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
610.000 RON
Valoare atribuită
361.280 RON 40,8% sub estimat
Data publicării
12.09.2019 10:23
Anunț de atribuire
SCNA1028176
Termen limită
26.09.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062379

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 610.000 RON Adjudecat: 361.280 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Articole de incaltaminte copii 235.000 RON
2 Articole de incaltaminte adulti 375.000 RON ROALMISA INV 361.280 RON ↓3,7%

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROALMISA INV SRL CUI 30715430
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
DELIAS DELUXE SRL CUI 28478057
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

361.280 RON

din 610.000 RON estimat 40,8%

Adjudecat la 59,2% din estimat · economie 248.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.