Atribuită Atribuire

PRESTARI SERVICII CF. R.V.T. 1156/273 DIN 28.05.2026 - 1X75 PRESTARI SERVICII CF. R.V.T. 1156/273 DIN 28.05.2026 - 1X75 PRESTARI SERVICII CF. R.V.T. 1156/274 DIN 28.05.2026 - 1X150 PRESTARI SERVICII CF. R.V.T. 1156/274 DIN 28.05.2026 - 1X75 PRESTARI SERVICII CF. R.V.T. 1156/274 DIN 28.05.2026 - 1X75 PRESTARI SERVICII CF. R.V.T. 1156/274 DIN 28.05.2026 - 1X37,50

Număr anunț
DAN2768600
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI RO27787860)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
487,50 RON
Data anunțului
02.06.2026 08:17

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.