Atribuită
Anunț de participare
Vaccin inactivat eficient in profilaxia specifica a rabiei
- Număr anunț
- SCN1053114
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Suceava (CUI 4244504)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64.380 RON
- Valoare atribuită
- 64.380 RON
- Data publicării
- 13.09.2019 15:16
- Anunț de atribuire
- SCNA1024968
- Termen limită
- 25.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062642
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini vaccin antirabic Suceava 2019-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1062642.pdf
- Modele de formulare-semnat.doc.p7s
- Proiect de contract-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
64.380 RON
din 64.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro