Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,2% sub estimat
SERVICII DE ASIGURARE TIP CASCO PENTRU ANUL 2020 A AUTOVEHICULELOR APARTINAND SERVICIULUI JUDEŢEAN DE AMBULANŢĂ IALOMIŢA
- Număr anunț
- SCN1053104
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA IALOMITA (CUI 7639762)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261.295,50 RON
- Valoare atribuită
- 132.809 RON 49,2% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2019 14:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1025220
- Termen limită
- 24.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062617
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.PDF.p7m
- CLAUZE CONTRACTUALE-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1062617.pdf
- Formulare casco 2019-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA CUI RO 6120740
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
132.809 RON
din 261.295,50 RON estimat
49,2%
Adjudecat la 50,8% din estimat · economie 128.486,50 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.