Atribuită Anunț de participare

EXECUTIE LUCRARI PENTRU OBIECTIVUL REABILITARE DRUMURI SI TROTUARE IN COMUNA VALU LUI TRAIAN, JUDETUL CONSTANTA

Număr anunț
SCN1053100
Autoritate contractantă
Comuna Valu lui Traian (CUI 4671718)
Furnizor / câștigător
PRO M.A.I. CONSTRUCT SRL (CUI 35963046)
Cod CPV
45233123-7 · Lucrari de constructii de drumuri secundare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.962.655,69 RON
Valoare atribuită
4.944.154,99 RON
Data publicării
13.09.2019 13:46
Anunț de atribuire
SCNA1035676
Termen limită
03.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1062612

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
DAF TRANS 2000 SRL CUI RO 12899831
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
MOBITOM CUI RO 1865914

Valoare atribuită

4.944.154,99 RON

din 3.962.655,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.