Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 71,4% sub estimat
Studiu de fezabilitate pentru realizare rețea de canalizare și racorduri individuale în satul Măguri, din municipiul Lugoj - Lot 1 Studiu de fezabilitate pentru realizare rețea de canalizare și racorduri individuale în cartierul Herendesti – Bocsei - Lot 2
- Număr anunț
- SCN1053069
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- VIA PRO IT CONSULTING SRL (CUI 27399915)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.453,79 RON
- Valoare atribuită
- 38.500 RON 71,4% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2019 11:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1028378
- Termen limită
- 09.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062552
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Lot 1.pdf.p7s
- Caiet de sarcini Lot 2.pdf.p7s
- Clauze contractuale lot 1.pdf.p7s
- Clauze contractuale lot 2.pdf.p7s
- CU Hrendesti.pdf.p7s
- CU Maguri.pdf.p7s
- Detalii punctaj.doc.p7s
- Extras CF canalizare 1.pdf.p7s
- Extras CF canalizare 2.pdf.p7s
- Extras CF canalizare 3.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062552.pdf
- Formulare servicii.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 134.453,79 RON Adjudecat: 38.500 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Studiu de fezabilitate pentru realizare rețea de canalizare și … | 84.033,62 RON | S.C. VIA PRO IT CONSULTING S.R.L | 24.063 RON ↓71,4% |
| 2 | Studiu de fezabilitate pentru realizare rețea de canalizare și … | 50.420,17 RON | S.C. VIA PRO IT CONSULTING S.R.L | 14.437 RON ↓71,4% |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIA PRO IT CONSULTING SRL CUI 27399915
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIA PRO IT CONSULTING SRL CUI 27399915
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ECOROM SRL CUI RO 10642059
Valoare atribuită
38.500 RON
din 134.453,79 RON estimat
71,4%
Adjudecat la 28,6% din estimat · economie 95.953,79 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.