Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,8% sub estimat
Procurare utilaje pentru intretinere si reparatii drumuri + echipamente si accesorii
- Număr anunț
- CN1015071
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.752.000 RON
- Valoare atribuită
- 669.750,12 RON 61,8% sub estimat
- Data publicării
- 13.09.2019 11:32
- Anunț de atribuire
- CAN1026364
- Termen limită
- 21.10.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 177-430290
- Documentație de atribuire
- DF1062240
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1062240.pdf
- Formulare Furnizare Utilaje intretinere drumuri.doc.p7s
- model contract_ furnizare Adaptare pt. atasare, perie si plug zapada Lot 4.pdf.p7s
- model contract_ furnizare autospeciala bx4 cu bena basculabila Lot 1.pdf.p7s
- model contract_ furnizare buldoexcavator Lot 2.pdf.p7s
- model contract_ furnizare freza acostamente Lot 3.pdf.p7s
DUAE
Loturi (4)
Estimat: 1.752.000 RON Adjudecat: 669.750,12 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Autospeciala 8x4 cu bena basculabila | 752.000 RON | Anulat | — |
| 2 | Buldoexcavator si compactor tandem autopropulsat | 702.000 RON | TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII S.R.L. | 669.750,12 RON ↓4,6% |
| 3 | Freza acostamente actionata de tractor | 168.000 RON | Anulat | — |
| 4 | Adaptare pentru atasare, perie si plug zapada | 130.000 RON | Anulat | — |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
669.750,12 RON
din 1.752.000 RON estimat
61,8%
Adjudecat la 38,2% din estimat · economie 1.082.249,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.