Atribuită
Anunț de participare
FURNIZARE VACCIN ANTIRABIC INACTIVAT
- Număr anunț
- SCN1053054
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
- Furnizor / câștigător
- FARMAVET SA (CUI 256)
- Cod CPV
- 33651690-1 · Vaccinuri pentru uz veterinar (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53.892 RON
- Valoare atribuită
- 53.892 RON
- Data publicării
- 13.09.2019 10:53
- Anunț de atribuire
- SCNA1024644
- Termen limită
- 24.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1062530
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.docx.p7s
- FisaDate_DF1062530.pdf
- INSTRUCTIUNI OFERTANTI.doc.p7s
- MODEL CONTRACT ACHIZITIE PUBLICA.docx.p7s
- Sectiunea V FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMAVET SA CUI RO 256
Valoare atribuită
53.892 RON
din 53.892 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro