Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat
Imprimantă pentru cablaje electronice
- Număr anunț
- CN1093002
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Cod CPV
- 38970000-5 · Simulator tehnic de cercetare, de testare si stiintific (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.620 RON
- Valoare atribuită
- 24.650 RON 3,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2026 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1172465
- Termen limită
- 02.07.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 370638-2026
- Documentație de atribuire
- DF1271962
Documente
Documentația de atribuire
- 10. Formular propunere financiara-semnat.xlsx.p7s
- 11. Formulare DIVERSE-semnat.docx.p7s
- 12. Model de contract de furnizare-semnat.doc.p7s
- 8. Formular Propunere tehnica-semnat.docx.p7s
- 9. Formular de oferta financiara-semnat.docx.p7s
- Caiet de sarcini - imprimanta cablaje-semnat.pdf.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1271962.pdf
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
PHANOS TECHNOLOGY S.R.L. CUI 46347033
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
24.650 RON
din 25.620 RON estimat
3,8%
Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.