Atribuită Cumpărare directă

Rovinieta electronica vehicule categoria A, valabilitate 12 luniMH06 SNL, MH06RRD,MH06RRC,MH06UZN,MH

Număr anunț
DA36483363
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 17098648)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. (CUI 427410)
Cod CPV
22453000-0 · Viniete de automobile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
585,55 RON
Data publicării
10.09.2024 15:47
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,55 RON