Atribuită Cumpărare directă

Realizare Website cu sistem de administrare in Laravel, multilanguage si continut.

Număr anunț
DA36483961
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI 1869096)
Furnizor / câștigător
TOUCH MEDIA SRL (CUI 16931501)
Cod CPV
72212224-5 · Servicii de dezvoltare de software pentru editare de pagini web (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
59.760 RON
Data publicării
10.09.2024 15:47
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

59.760 RON