Atribuită Cumpărare directă

Tabla scolara neagra creta 100x200 cm

Număr anunț
DA36484249
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 DUMBRAVA ROSIE (CUI 17086864)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
39292000-5 · Tablite sau table scolare pentru scris sau pentru desenat sau instrumente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.376,38 RON
Data publicării
10.09.2024 15:47
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.376,38 RON