Atribuită Cumpărare directă

Vopsea

Număr anunț
DA36484348
Autoritate contractantă
Giurgiu Servicii Locale S. A. (CUI 31039442)
Furnizor / câștigător
FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
329,94 RON
Data publicării
10.09.2024 15:47
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

329,94 RON