Atribuită Cumpărare directă

TINE LOC DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA36484528
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
IMUNOHEALTH EXPERT S.R.L. (CUI 46915516)
Cod CPV
33141641-5 · Sonde (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
125,30 RON
Data publicării
10.09.2024 15:47
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125,30 RON