Atribuită Cumpărare directă

Detergenti pentru masina de spalat recip. reziduri umane

Număr anunț
DA36485091
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI 32521457)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.045,50 RON
Data publicării
10.09.2024 15:47
Data finalizării
11.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.045,50 RON