Atribuită Cumpărare directă

switch mercusys 5 porturi 10/100/1000mbps - ms105g

Număr anunț
DA36486390
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL PEDAGOGIC "SPIRU HARET (CUI 4410780)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.179,90 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179,90 RON