Atribuită Cumpărare directă

Prezervative sonda ecograf-prezervativ medical-CALITATE PREMIUM/CEL MAI BUN PRET

Număr anunț
DA36488378
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI 15487975)
Cod CPV
33712000-4 · Prezervative (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
230,40 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

230,40 RON