Atribuită Cumpărare directă

Reductor de presiune pentru apa potabila PN 16 DN 150

Număr anunț
DA36489263
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
PRESTCOM INSTAL SRL (CUI 14631150)
Cod CPV
42130000-9 · Robinete, vane si dispozitive similare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.726,88 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.726,88 RON