Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional inkjet CANON PIXMA TS3350, A4, USB, Wi-Fi

Număr anunț
DA36489268
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232150-0 · Imprimante cu jet de cerneala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
178,93 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

178,93 RON