Atribuită Cumpărare directă

Unitate de imagine pentru WorkCentre 6600/6605/6655 si drum unit VersaLink C400/C405, 60K pagini

Număr anunț
DA36490687
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE KAIAC CANOE (CUI 4203474)
Furnizor / câștigător
NARIN ADVERTISING & CONSULTING SRL (CUI 22404336)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.574 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.574 RON