Atribuită Cumpărare directă

Heliu (He) 6.0

Număr anunț
DA36494124
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Constanta (CUI 4707706)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111200-7 · Gaze rare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.023,20 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.023,20 RON