Atribuită Cumpărare directă

MOTOR TRIFAZIC MASINA DE SPALAT IPSO

Număr anunț
DA36494286
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
C&C SERVICE MASINI DE SPALAT PROFESIONALE SRL (CUI 38271856)
Cod CPV
31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.725,34 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.725,34 RON