Atribuită Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top Euro Basic MONDI CALITATE SUPERIOARA xerox 80g 80 g

Număr anunț
DA36494425
Autoritate contractantă
POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI 16370727)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.525 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.525 RON