Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE PRELUCRARE SI PUBLICARE ANUNT IN COTIDIANUL NATIONAL BURSA PENTRU UAT DUDESTII NOI

Număr anunț
DA36494461
Autoritate contractantă
Comuna Dudestii Noi (CUI 16561131)
Furnizor / câștigător
OFICIAL PRESS SRL (CUI 34336600)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
503,36 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

503,36 RON