Atribuită Cumpărare directă

STÂLPI ZINCAȚI SOFT 60X40 H- 2500MM , CU CAPAC

Număr anunț
DA36494462
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE POLITIE LOCALA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 17098648)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44212225-2 · Stalpi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.767,73 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.767,73 RON