Atribuită Cumpărare directă

Blade, 430ml core, TCF-32

Număr anunț
DA36494834
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ANTISEL RO SRL (CUI 27040635)
Cod CPV
42113172-0 · Lame (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.161 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.161 RON