Atribuită Cumpărare directă

Pachet educațional 5-6 ani, L. Culea (Set domenii + Carte de colorat + Creionel)

Număr anunț
DA36494889
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MARIN PREDA (CUI 16218223)
Furnizor / câștigător
EDITURA DIANA SRL (CUI 15596697)
Cod CPV
39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
581,88 RON
Data publicării
11.09.2024 15:47
Data finalizării
12.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

581,88 RON