Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Servicii de consultanta in elaborarea cererii de finantare proiect sala sport scoala nr. 2

Număr anunț
DA36496543
Autoritate contractantă
Orasul Vicovu de Sus (CUI 4327073)
Furnizor / câștigător
TRADE OF ART SRL (CUI 18146263)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON