Atribuită Cumpărare directă

Caseta metalica pentru 200 de chei

Număr anunț
DA36501235
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
536,97 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

536,97 RON