Atribuită Cumpărare directă

Servicii mecanice si electrice de reparatie grupuri electrogene si UPS-uri

Număr anunț
DA36501611
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara Cantacuzino (CUI 15203810)
Furnizor / câștigător
ENERGEN ROMANIA S.R.L. (CUI 34147856)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.100 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.100 RON