Atribuită Cumpărare directă

SAPUN LICHID DERMOMED 1L,HARTIE PROSOP BUCATARIE,SERVETELE PLIATE Z 23X22.5 2 STRATURI 200 FOI/PAC

Număr anunț
DA36502034
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE TRANSFUZIE SANGUINA "Prof.Dr.C.T.Nicolau (CUI 4602092)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
33711900-6 · Sapun (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.480,75 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.480,75 RON