Atribuită Cumpărare directă

Servicii organizare evenimente CSMB - Storhamar 15.09

Număr anunț
DA36502716
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
Furnizor / câștigător
C.N. MANAGEMENT CONSULT SRL (CUI 16442750)
Cod CPV
79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.040 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.040 RON