Atribuită Cumpărare directă

Cursuri de specializare cu aut. ISCIR : fochist clasa C

Număr anunț
DA36502771
Autoritate contractantă
Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
Furnizor / câștigător
CAR-SERV EQUIP SRL (CUI 25027133)
Cod CPV
80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.800 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.800 RON