Atribuită Cumpărare directă

LUCRARI DE EXPLOATARE

Număr anunț
DA36503025
Autoritate contractantă
Comuna Udesti (CUI 4327510)
Furnizor / câștigător
NOZSLOT SRL (CUI 16091277)
Cod CPV
45112400-9 · Lucrari de excavare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON