Atribuită Cumpărare directă

Test kit VISOCOLOR® ECO Ammonium_anunt ADV1434837_PROIECT CNFIS-FDI-2024-0564

Număr anunț
DA36503174
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
343,95 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
16.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

343,95 RON