Atribuită Cumpărare directă

Servicii de consultanta depunere cerere finantare si implementare proiect Digitalizare

Număr anunț
DA36503433
Autoritate contractantă
Comuna Fundeni (CUI 3796942)
Furnizor / câștigător
ADVANCED BUSINESS PROMOTION SERVICES S.R.L. (CUI 49365336)
Cod CPV
72224000-1 · Servicii de consultanta privind gestionarea proiectelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
250.000 RON
Data publicării
12.09.2024 15:47
Data finalizării
13.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250.000 RON