Atribuită Cumpărare directă

Convertizor de frecventa 18.5kW, montaj, parametrizare, integrare in tablou de automatizare existent

Număr anunț
DA36506817
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
VALLIND ENGINEERING S.R.L. (CUI 41914226)
Cod CPV
31121110-4 · Convertizoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
40.798,40 RON
Data publicării
13.09.2024 15:47
Data finalizării
16.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.798,40 RON