Atribuită Cumpărare directă

SSD Samsung 870 EVO 250GB SATA-III 2.5 inch

Număr anunț
DA36507271
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
PMC GROUP DISTRIBUTIE SRL (CUI 17116469)
Cod CPV
30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
205,88 RON
Data publicării
13.09.2024 15:47
Data finalizării
17.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

205,88 RON