Atribuită Cumpărare directă

MASINA DE GATIT CU PATRU FOCURI SI CUPTOR, CONSTRUCTIE INOX, VALVA DE SIGURANTA SI TERMOCUPLA, FINIS

Număr anunț
DA36509565
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.30 "PINOCHIO" GALATI (CUI 24937351)
Furnizor / câștigător
PAVMIR AGRO SRL (CUI 24735662)
Cod CPV
98390000-3 · Alte servicii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.798,32 RON
Data publicării
13.09.2024 15:47
Data finalizării
16.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.798,32 RON