Atribuită Cumpărare directă

Pungi ziplock cu fermoar 300x400mm, 230x320mm, 80x120mm, 40x60mm, 100 bucati/set

Număr anunț
DA36510138
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
33141610-9 · Pungi de recoltare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
413,42 RON
Data publicării
13.09.2024 15:47
Data finalizării
16.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

413,42 RON